^W górę
 • 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lesznie
  W samym centrum Leszna, u stóp wiaduktu im. gen. Grota-Roweckiego, w zabytkowym budynku mieści się Szkoła Podstawowa nr 1. Nasza szkoła jest publiczną placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci klas I-VI. Wyróżniają ją kameralne klasy i przytulny wystrój wnętrza. Uczniowie mają zagwarantowane wysokie kwalifikacje kadry nauczycielskiej, indywidualne podejście do każdego z nich oraz wszechobecną rodzinną atmosferę.
 • 2 W Naszej szkole...
  Uczniowie korzystają z licznych bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych, jak np. zespół wokalny - gra na flażoletach i mandolinach, sportowych - nauka gry w tenisa stołowego, sekcja akrobatyczna, nauka gry w warcaby, zajęcia komputerowe, kółko fotograficzne... Uczniowie mają zatem zapewniony wszechstronny rozwój, mają możliwość występowania na scenie oraz brania udziału w konkursach z różnych dziedzin wiedzy.
 • 3 Szkoła przyjazna uczniom...
  Walorem docenianym przez wielu rodziców jest niewielka liczba uczniów w szkole. Dzięki temu w szkole panuje rodzinna atmosfera i dzieci czują się bezpiecznie. W naszej szkole dzieci nie muszą chodzić na dwie zmiany - wszystkie zajęcia szkolne odbywają się w godzinach przedpołudniowych.
 • 4 U Nas jest bezpiecznie...
  Dzieci mają zapewnioną stałą opiekę medyczną, jak również nowoczesne, zaplecze sanitarne. Wielu korzysta ze świetlicy szkolnej, środowiskowej i stołówki. Zdobyliśmy Certyfikat Szkoły z Klasą, który w sposób oficjalny potwierdza podwyższony standard naszej szkoły. Bezpieczeństwo uczniów w szkole stawiamy na pierwszym miejscu. U Nas nikt nie jest anonimowy, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.
 • 5 Nie bez powodu mówią o nas "JEDYNKA"...
  Podsumowując: doskonaląca się kadra nauczycielska, dobra współpraca z Radą Rodziców, pakiet zajęć pozalekcyjnych do wyboru oraz organizowane przez nas w rodzinnej atmosferze festyny, konkursy, kiermasze i inne imprezy szkolne to tylko niektóre z atutów naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które wybrały naszą szkołę, zostaną doskonale przygotowane do dalszej edukacji.
baner

13-06-2016 Udany występ naszych akrobatów

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie z UKS Jedynka podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Miasta Leszna w akrobatyce sportowej rozegranych na hali Trapez. Oto wyniki: I miejsce czwórki chłopców - Antoni Bojanowski, Stanisław Bojanowski, Jakub Sobierajski, Jakub Janiak; I miejsce dwójki chłopców - Antoni Bojanowski, Stanisław Bojanowski. Klasa młodzik: I miejsce czwórki chłopców - Jakub Bojanowski, Kacper Tylicki, Mateusz Kuśnierek, Marcin Biernaczyk; II miejsce dwójki chłopców - Jakub Bojanowski, Marcin Biernaczyk. Gratulujemy!

14-15.11.2015 Ogólnopolskie Zawody „MŁODE TALENTY”

jedynkazawody

Zawodnicy UKS „Jedynka” działającego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Lesznie w dniach 14-15.11.2015r. brali udział w Ogólnoplskich Zawodach "Młode Talenty" w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce – Zielona Góra. W zawodach brało udział 257 zawodników z 26 klubów całej Polski. W konkurencji: 2ki chłopców Vmiejsce zajęli Bojanowski Antoni, Bojanowski Stanisław. W punktacji klubowej Klub zajął XI miejsce. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Czwórka i dwójka chłopców w finale Mistrzostw Polski Juniora Młodszego w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce – Łańcut 12-14.06.2015r.

Zawodnicy UKS „Jedynka” przy Szkole Podstawowej Nr 1 w konkurencji 4-rek chłopców w składzie: Janiak Jakub, Bojanowski Antoni, Sobierajski Jakub, Bojanowski Stanisław zdobyli IV miejsce. 2ki chłopców w składzie: Bojanowski Antoni i Bojanowski Stanisław – VIII miejsce i XII miejsce Janiak Jakub i Piwosz Brajan. W zawodach startowało 330 zawodników z 46 klubów Polski. W ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży klub zdobył 12punktów. Punktacja drużynowa- Akrobatyka  klub zajął 10miejsce / 23kluby. Punktacja drużynowa – klub zajął 23 miejsce / 46 klubów.

Copyright © 2013. SP nr 1 w Lesznie - wykonał D.Bojek Rights Reserved.


Facebook