^W górę
 • 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lesznie
  W samym centrum Leszna, u stóp wiaduktu im. gen. Grota-Roweckiego, w zabytkowym budynku mieści się Szkoła Podstawowa nr 1. Nasza szkoła jest publiczną placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci klas I-VI. Wyróżniają ją kameralne klasy i przytulny wystrój wnętrza. Uczniowie mają zagwarantowane wysokie kwalifikacje kadry nauczycielskiej, indywidualne podejście do każdego z nich oraz wszechobecną rodzinną atmosferę.
 • 2 W Naszej szkole...
  Uczniowie korzystają z licznych bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych, jak np. zespół wokalny - gra na flażoletach i mandolinach, sportowych - nauka gry w tenisa stołowego, sekcja akrobatyczna, nauka gry w warcaby, zajęcia komputerowe, kółko fotograficzne... Uczniowie mają zatem zapewniony wszechstronny rozwój, mają możliwość występowania na scenie oraz brania udziału w konkursach z różnych dziedzin wiedzy.
 • 3 Szkoła przyjazna uczniom...
  Walorem docenianym przez wielu rodziców jest niewielka liczba uczniów w szkole. Dzięki temu w szkole panuje rodzinna atmosfera i dzieci czują się bezpiecznie. W naszej szkole dzieci nie muszą chodzić na dwie zmiany - wszystkie zajęcia szkolne odbywają się w godzinach przedpołudniowych.
 • 4 U Nas jest bezpiecznie...
  Dzieci mają zapewnioną stałą opiekę medyczną, jak również nowoczesne, zaplecze sanitarne. Wielu korzysta ze świetlicy szkolnej, środowiskowej i stołówki. Zdobyliśmy Certyfikat Szkoły z Klasą, który w sposób oficjalny potwierdza podwyższony standard naszej szkoły. Bezpieczeństwo uczniów w szkole stawiamy na pierwszym miejscu. U Nas nikt nie jest anonimowy, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.
 • 5 Nie bez powodu mówią o nas "JEDYNKA"...
  Podsumowując: doskonaląca się kadra nauczycielska, dobra współpraca z Radą Rodziców, pakiet zajęć pozalekcyjnych do wyboru oraz organizowane przez nas w rodzinnej atmosferze festyny, konkursy, kiermasze i inne imprezy szkolne to tylko niektóre z atutów naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które wybrały naszą szkołę, zostaną doskonale przygotowane do dalszej edukacji.
baner

03-10-2017- Sport potrafi wciągnąć - IIIc na bowlingu

bowlingIIIc

IIIc na sportowo świętowała Dzień Chłopaka. Bawili się nie tylko chłopcy, lecz ze sposobności skorzystały także klasowe dziewczyny i wspólnie z wychowawczynią klasy panią Jolantą Bensdorff - Dominiak oraz opiekunem panią Agnieszką Szymańską trzecioklasiści udali się na bowling. Dla niektórych było to pierwsze zetknięcie z tą dyscypliną sportową, jednak poradzili sobie perfekcyjnie z oddawaniem rzutów kulą. Wydawałoby się, że w sportowych rozgrywkach prym wiedli będą chłopcy, lecz dziewczyny nie odstępowały w punktach ani na krok. Klasa IIIc wspólnie przyznała, że nie o wygraną tutaj chodzi, lecz przede wszystkim o wspaniałą zabawę, której nie brakowało. Bowling wszystkim spodobał się tak bardzo, że już powstały plany co do kolejnego rekreacyjnego wyjścia. Bowling wciąga.

Copyright © 2013. SP nr 1 w Lesznie - wykonał D.Bojek Rights Reserved.


Facebook