^W górę
 • 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lesznie
  W samym centrum Leszna, u stóp wiaduktu im. gen. Grota-Roweckiego, w zabytkowym budynku mieści się Szkoła Podstawowa nr 1. Nasza szkoła jest publiczną placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci klas I-VI. Wyróżniają ją kameralne klasy i przytulny wystrój wnętrza. Uczniowie mają zagwarantowane wysokie kwalifikacje kadry nauczycielskiej, indywidualne podejście do każdego z nich oraz wszechobecną rodzinną atmosferę.
 • 2 W Naszej szkole...
  Uczniowie korzystają z licznych bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych, jak np. zespół wokalny - gra na flażoletach i mandolinach, sportowych - nauka gry w tenisa stołowego, sekcja akrobatyczna, nauka gry w warcaby, zajęcia komputerowe, kółko fotograficzne... Uczniowie mają zatem zapewniony wszechstronny rozwój, mają możliwość występowania na scenie oraz brania udziału w konkursach z różnych dziedzin wiedzy.
 • 3 Szkoła przyjazna uczniom...
  Walorem docenianym przez wielu rodziców jest niewielka liczba uczniów w szkole. Dzięki temu w szkole panuje rodzinna atmosfera i dzieci czują się bezpiecznie. W naszej szkole dzieci nie muszą chodzić na dwie zmiany - wszystkie zajęcia szkolne odbywają się w godzinach przedpołudniowych.
 • 4 U Nas jest bezpiecznie...
  Dzieci mają zapewnioną stałą opiekę medyczną, jak również nowoczesne, zaplecze sanitarne. Wielu korzysta ze świetlicy szkolnej, środowiskowej i stołówki. Zdobyliśmy Certyfikat Szkoły z Klasą, który w sposób oficjalny potwierdza podwyższony standard naszej szkoły. Bezpieczeństwo uczniów w szkole stawiamy na pierwszym miejscu. U Nas nikt nie jest anonimowy, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.
 • 5 Nie bez powodu mówią o nas "JEDYNKA"...
  Podsumowując: doskonaląca się kadra nauczycielska, dobra współpraca z Radą Rodziców, pakiet zajęć pozalekcyjnych do wyboru oraz organizowane przez nas w rodzinnej atmosferze festyny, konkursy, kiermasze i inne imprezy szkolne to tylko niektóre z atutów naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które wybrały naszą szkołę, zostaną doskonale przygotowane do dalszej edukacji.
baner

Zawody karate w Lipsku Open 2017 w Niemczech

inariniemcy

400 zawodników stanęło do walki w konkurencjach kata i kumite w karate WKF w międzynarodowym turnieju Lipsk Open 2017 w Niemczech. Reprezentacja Leszczyńskiego Klubu Karate INARI liczyła 5 osób i wywalczyła 5 krążków. Medaliści: Roman Tęgi - 1 miejsce kata masters +40 lat, oraz 2 miejsce kumite masters +40 lat; Gabriela Brzoza - 3 miejsce kumite młodziczek (+49kg); Hubert Garbarczyk - 3 miejsce kumite seniorów (-75kg); Robert Nemeczek - 3 miejsce kumite juniorów (-55kg); Kamil Białek w konkurencji kata młodzików zajął 5 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

14-05-2016 Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF

Dnia 14.05.2016r w Mosinie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF. Pośród 550 zawodników ze 100 szkół znalazła się nasza 8 osobowa reprezentacja. Zawodnicy startowali w konkurencjach kata i kumite reprezentując barwy klubu karate INARI oraz szkół do których uczęszczają. Medaliści: Natasza Cichoszewska SP nr 13 Leszno- złoto kumite, Jakub Tęgi SP nr 12 Leszno - złoto kata, Kacper Skrzypczak Gimnazjum nr 4 Leszno - złoto kata, Dawid Łąkowski SP nr 1 Leszno- srebro kata, Miłosz Skrzypczak SP Lasocice - brąz kata, Miron Łąkowski SP nr 1 Leszno - brąz kata. W turnieju brała udział także Alicja Siczyńska z SP nr 1, która w kata została sklasyfikowana tuż poza podium. Maj to pracowity miesiąc dla młodych karateków, kolejny turniej już 28 maja Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pleszewie, a dzień później jedziemy do Wągrowca na Tiger Cup.

13-06-2015 XXV Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna

karate pp

W dniu 13 czerwca 2015 r. w hali widowiskowo sportowej TRAPEZ w Lesznie odbyły się XXV Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna. W zawodach wzięło udział 289 zawodników z 23 klubów. Rozegrano łącznie 48 konkurencji. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał II Zastępca Prezydenta Miasta Leszna Piotr Jóźwiak. Zawodnicy LKK INARI wywalczyli 10 medali, 2 złote, 3 srebrne i 5 brązowych: Natasza Cichoszewska - złoto kumite, Hubert Karaś - srebro kumite, Mateusz Nowak - srebro kumite, Robert Nemeczek - srebro kata, Daria Grzegorowska- brąz kata, Patrycja Skrzypczak - brąz kata, Kacper Skrzypczak - złoto kata, Hubert Karaś - brąz kata, Kacper Ćwierczakowski - brąz kata, Natasza Cichoszewska - brąz fuku-go.

Copyright © 2013. SP nr 1 w Lesznie - wykonał D.Bojek Rights Reserved.


Facebook